Firmy budowlane Podkategoria: Firmy budowlane

Sortuj po:

 • Naturtech.eu - remont domów drewnianych »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez nas firmy, która zapewnia wysokiej jakości domy z bali. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które powodują, że domy z bala zrealizowane przez prowadzoną przez nas firmę są na bardzo wysokim poziomie. Możemy pochwalić się doskonałą ekipą pracowników, a wykonywane przez nas usługi w przede wszystkim realizujemy na terenie Mazowsza. Budowa domów drewnianych zrobiona przez nas to świetna sprawa dla wszystkich. Wykonywane przez nas domy są ciepłe, ciekawe oraz zaprojektowane tak, aby każdy w nich się doskonale czuł. Kolejną ofertą jaką wykonuje nasza firma jest remont domów drewnianych. Opłaca zdecydować się na nasze domy wykonane z najlepszego drewna.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Panorama »

  Biuro Nieruchomości Panorama z Torunia proponuje generalną usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biura nieruchomości Panorama, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymyślnym wymaganiom Kontrahentów. Z agencją nieruchomości Panorama z zyskiem sprzedasz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a oprócz tego będziesz miał pewność, że transakcja przebiegnie w bezpieczny sposób. Doświadczeni pracownicy biura nieruchomości z Torunia są ze swoim Zleceniodawcą na każdym etapie dokonywania transakcji, niezależnie czy mamy do czynienia z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Nasza misja zaczyna się przy okazji pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy lub podpisaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. W każdej transakcji uczestniczy licencjonowany pośrednik nieruchomości

  W agencji nieruchomości Panorama jest dla nas oczywistym, że nasi Zleceniodawcy nie muszą mieć doświadczenia na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy być z Państwem przy każdym etapie transakcji, aby czuwać nad całością. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, zaoszczędzicie mnóstwo czasu. Przygotujemy i przypilnujemy wymaganych dokumentów. Potrzebujesz środków na mieszkanie lub dom? Z przyjemnością pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

  Po co czekać - już dziś rozpocznij współpracę z biurem nieruchomości Panorama. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz pracownikami, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. Staramy się obsłużyć naszego Klienta w taki sposób, jak sami tego byśmy oczekiwali od innej firmy!

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dom inteligentny Warszawa »

  Firma Wekta to producent najdoskonalszej jakości urządzeń podnoszących bezpieczeństwo, jakość a także komfort życia – od klasycznych urządzeń tj. : unifony, wideounifony aż po nowoczesne systemy takie jak systemy inteligentnego mieszkania. Posiadamy stabilną wieloletnią drużynę składającą się z inżynierów konstruktorów, monterów, instalatorów. Właścicielem spółki jest Tadeusz Kołodziejczyk, który otworzył ją w grudniu 1981r. Systemy urządzeń standardowych jak również nowatorskich używane są z powodzeniem również w dom inteligentny Warszawa, jak a także poszerzonych osiedlach. Przedsiębiorstwo oprócz produkcji skupia się równie sprzedażą, instalacją i serwisowaniem produkowanych urządzeń. Proponuje także szkolenia z zakresu montażu, obsługi i programowania każdych systemów znajdujących się w propozycji.

  Data dodania: 01 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy budowlane

Firmy budowlane - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: